section-6be5dd5
100%

KUBA PASLANMAZ ANONİM ŞİRKETİ

BİZ KİMİZ?

Paslanmaz Çelik sektöründeki 10 yıllık deneyim, bilgi ve tecrübeli teknik ekibimiz ile günümüz ekonomi ve üretim teknolojisine uyumlu bir şekilde Türk sanayi ve ekonomisine hizmet etmekteyiz.
Firmamız ithalat yelpazesinde başlıca ürünlerimiz; Paslanmaz Çelik Saç, Paslanmaz Boru, Profil Çubuk, Paslanmaz Lama, Paslanmaz Köşebent, Paslanmaz Desenli ve Dekoratif Sac grupları yer almaktadır.
Şirketimiz; Paslanmaz özel imalatlar lazer kesim; plazma kesim; abkant büküm işyerimiz, siz müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlar.
İthalatını yapmış olduğumuz ürünlerimizi Avrupa ve Uzakdoğu’nun kalitesi ve üretimi onaylanmış önde gelen fabrikaları ve stok tutan firmalardan temin etmektedir. Firmamızın hizmet verdiği sektörler başlıca; makine, dekorasyon, gemi inşa, tekstil, gıda, demir çelik, petro kimyadır.
Paslanmaz malzeme tedariği ve teknik bilgi konusunda deneyimli satış kadrosu ile siz müşterilerimizin hizmetinde olmaktan onur duyar. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Misyonumuz

Kaliteli hizmet anlayışı ve zamanında teslimat felsefesiyle hareket edip; geniş ürün yelpazesiyle müşterilerinin taleplerini en üst seviyede karşılamaktır.
Hem müşterilerine hem de ülke ekonomisine değer katarak, ekonomik kalkınma sağlamaktır.

Vizyonumuz

Firmamız ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla; kendi uzmanlık alanında kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğüne aday, Türkiye'nin güvenilir ve saygın kuruluşları arasında olmayı amaçlar.

Firma Kültürümüz

Biz, doğruluk ve güvenilirliğe, üretim kalitemizi geliştirmeye, takım çalışmasına ve sürekliliğe inanıyor; kaliteyi kontrol etmeyi değil kaliteyi üretmeyi amaçlıyoruz.


section-4a8e6f9

Hakkımızda

Paslanmaz Çelik sektöründeki 10 yıllık deneyim, bilgi ve tecrübeli teknik ekibimiz ile günümüz ekonomi ve üretim teknolojisine uyumlu bir şekilde Türk sanayi ve ekonomisine hizmet etmekteyiz. Firmamız ithalat yelpazesinde başlıca ürünlerimiz; Paslanmaz Çelik Saç, Paslanmaz Boru, Profil Çubuk, Paslanmaz Lama, Paslanmaz Köşebent, Paslanmaz Desenli ve Dekoratif Sac grupları yer almaktadır.

Bize Ulaşın

tr_TRTurkish